Педагогічний колектив

1.Мілько Ірина Віталіївна –  директор ліцею, учитель української мови та літератури,біології та хімії, – освіта: повна вища, Харківський державний університет ім. В.Каразіна,1986, біолог, викладач біолгії та хімії, ІПО Харківського державного педагогічного університету ім.Г.С.Сковороди,2000,учитель української мови та літератури,учитель вищої категорії, учитель-методист

2.Мілько Наталя Ігорівна –  , учитель англійської мови  , освіта: повна вища Харківська державна академія культури,2013 ,музеезнавець-історик, друга вища освіта  учитель анлійської мови   Харківський національний  педагогічний  університет  імені Г.С.Сковороди,2018,  кваліфікаційна категорія “спеціаліст ІІ категорії”

3.Шиленко Юлія Сергіївна  –  учитель української мови та літератури ,освіта: повна вища Харківський державний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди,учитель української мови 2013,спеціаліст ІІ категорії

4.Томачова Тетяна Іванівна –  заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель російської мови та літератури, географії – освіта повна вища Харківськи педагогічний університет імені Г.С.Сковороди2012,юрист,Харківський педагогічний університет імені Г.С.Сковороди 2017, учитель російської мови та літератури, кваліфікаційна категорія “спеціаліст ІІ категорії”

5.Кабак Олена Євгеніївна –  учитель історії, правознавства,  освіта: повна вища Харківське педучилище,1989, учитель початкових класів, Харківський державний університет,1996, учитель біології, ІПО Харківського державного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди, 2002,учитель історії, учитель вищої  категорії, учитель-методист

6.Ворушило Ганна Анатоліївна – заступник директора з навчальної роботи, учитель математики, фізики, інформатики, освіта:повна вища, Харківський державний педагогічний інститут,1988,учитель математики та фізики, учитель вищої категорії

7.Ковальов Володимир Вікторович – учитель фізики, математики,освіта повна вища Харківський національний університет імені В.Каразіна,2012, фізик,спеціаліст ІІ категорії

8.Фадєєва Ольга Сергіївна – учитель російської мови та літератури, освіта: повна вища, Туркменський державний університет,1981,учитель російської мови і літератури, учитель вищої категорії

9.Ковальова Олена Григорівна – учитель німецької мови ,освіта: повна вища, Суражське педучилище,1976,учитель початкових класів, Смоленський педагогічний інститут ім.К.Маркса,1983,учитель німецької мови,учитель вищої категорії

10.Мілько Олександр Степанович– учитель трудового навчання,освіта повна вища Харківський інститут механізації та електрифікації сільського господарства,1981, архітектор,учитель І кваліфікаційної категорії

11.Зінов Владислав Геннадійович – учитель фізичної культури, предмету “Захист Вітчизни” ,освіта:повна вища Туркменський державний інститут фізичної культури,1981 тренер,учитель фізичної культури, учитель І кваліфікаційної категорії

12 Семенова Олена Володимирівна – учитель початкових класів,освіта повна вища,Харківський державний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди,2001,учитель початкових класів,спеціаліст І категорії

13.Тугай Юлія Володимирівна – учитель початкових класів,освіта середня загальна, студентка 4-го курсу Педколеджу Харківського гуманітарного педагогічного інституту

  1. Лисенко Анжеліка Борисівна– учитель початкових класів,освіта базова вища Харківське педучилище,1987,учитель початкових класів,спеціаліст
  1. Артимович Тетяна Олександрівна– учитель початкових класів, освіта  вища, Харківська гуманітарно-педагогічна  академія ,психолого-педагогічний факультет, початкова освіта  ,вихователь дошкільної групи  ,спеціаліст
  1. Сичова Валентина Миколаївна– вихователь дошкільної групи,освіта базова вища Харківське педучилище,1982,вихователь дошкільної групи,спеціаліст
  1. Сичова  Маргарита Юріївна– вихователь дошкільної групи, дата,освіта повна вища Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди,2017 вихователь дошкільної групи,спеціаліст ІІ категорії
  1. Протасевич Вікторія Володимирівна– бібліотекар,освіта базова вища, Перших Харківський індустріально-педагогічний технікум,1989,майстер,  санітарно-технічні устаткування будівель,спеціаліст

19.Мороз Анастасія Вікторівна – учитель фізичної культури, педагог-організатор,освіта   вища,  КЗ Харківська гуманітарно-педагогічна акдемія,2016,учитель фізичного виховання, спеціаліст ІІ категорії

2о.Ткачова Тетяна Василівна – учитель хімії,освіта повна вища Харківський державний педагогічний інститут імені Г.С.Сковороди,1974,учитель біології та хімії,учитель вищої категорії

21. Ковальова Альона Анатоліївна –  асистент учителя інклюзивного класу, освіта повна вища Харківський національний аграрний університет ім. В.В.Докучаєва 2014,   природничий  факультет Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди, спеціаліст

22. Турчинова Аліна Ігорівна – учитель біології, базова вища, студентка 6 курсу   Харківського національного  педагогічного  університету  імені Г.С.Сковороди

23. Бондаренко Світлана Володимирівна – асистент вихователя інклюзивної групи, базова вища, Харківський  національний  педагогічний  університет імені Г.С.Сковороди, спеціаліст

24. Маслова Марія Олександрівна – учитель інформатики,освіта повна вища Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди, 2010 (сумісник)

 

Вакантних посад немає