НОВИНИ

Вітаємо дошкільну групу

Саме у лютому 2011 року було відкрито дошкільну групу Великобабчанського НВК. Країну дитинства, де панує радість і щастя, де турботливі руки дорослих плекають маленьких жителів, допомагають пізнавати світ, прищеплюють любов до знань. Дякуємо нашим вихователям Сичовій Валентині Миколаївні, Сичовій Маргариті Юріївні, Андрієвій Антоніні Василівні, Леонідовій Тетяні Володимирівні, Кучеренко Жанні Миколаївні, праціникам Леонідовій Ганні Василівні, Леонідовій Лілії Іванівні, Сало Мар’яні Василівні, Ольховській Наталії Павлівні, Шевцовій Ользі Андріівні, Корчмар Людмилі Гаврилівні, Семеновій Людмилі Вікторівні, Кубарєвій Ользі Олександрівні, Канюка Ірині Олександрівні за тепло сердець, за відповідальність і чуйність, за родинний затишок, за смачні сніданки, за наших дітей. Десять років невпинної праці, щоденної уваги і турботи, просто великої любові до дітей.

Для дистанційних занять у КЗ ” Великобабчанський ліцей”  розгорнуто платформу  Google Classroom  від  G Suite for Education

Виклики сьогодення вимагають вносити зміни в усталений освітній порядок. Ми не стоїмо осторонь. Педагогічний колектив крокує в ногу з часом. Ми використовуємо платформу не тільки під час дистанційного навчання, а й у повсякденному освітньому процесі.
Розпочато набір першокласників 2021-2022 навчального року

У нас  був президент української федерації кендо Костянтин Стрижиченко з презентацією кендо – японського мистецтва фехтування на мечах. Тепер щосереди та щочетверга проводяться заняття гуртка. До нових перемог!

Початок року – традиційне свято Пікнік веселощів

     01.09.2020 – розпочинаємо новий навчальний рік                                           

 

 

 

 

 

10 жовтня 2019 року відбулось відкриття проекту “Бабка спортивна!”

Великобабчанський НВК готовий до нового навчального року. Дякуємо усім, хто долучився до підготовки